SMASHKOV TURNIR 2021 – Odlični nastopi naših igralk in igralcev

Po dolgem premoru je bil na tenis igriščih v  Hrastniku ponovno odigran turnir serije Smashko.

Udeležilo se ga je rekordno število igralcev, 47 mladih tenisačev iz Radeč, Hrastnika, Trbovelj in Izlak, ki so se borili za najvišja mesta v petih različnih kategorijah. Tudi najmlajši igralci so se lahko udeležili teniške olimpijade in s pomočjo opravljanja različnih nalog osvojili medaljo. Čeprav nam je vreme malce ponagajalo, smo na koncu vseeno dobili zmagovalce:

3.    Aljaz Karmuzel (Trbovlje)

V kategoriji Tenis je na 4. mestu končal Ožbej Bokal. Iz skupinskega dela, ki je bil precej izenačen in so za napredovanje odločale točke, so uspešno nastopili še: Tia Strgaršek, Sara Branda, Matic Sivko in Anastasija Jović.

Tudi v kategoriji Tenis do 11 let je na 4. mestu končala naša igralka, Nika Branda. V tej kategoriji je nastopil še Blaž Kužnik.

V kategoriji Midi tenis so tekmovali še: Gala Kos, Rok Rozman ter Tiva Požun.

Mini tenis je bila številčno najbolj zastopana kategorija, kjer je tik pod stopničkami na 4. mestu končala Gala Kos. Uspešno so nastopili še: Rok Rozman, Tiva Požun, Aljaž Karzmuzel, ter Ana kužnik.

Vsi najmlajši pa so uspešno opravili naloge Teniške Olimpijade: Ela Hafner, Gal Jelen, Iva Princ, Jaka Lorber, Stefan Jović, ter Jakob Lev Božič.

Iskrene čestitke vsem dobitnikom medalj ter vsem udeležencem za borbeno igro.

Hkrati se želimi iskreno zahvaliti našemu glavnemu sponzorju loparji.si.