Obvestilo za igranje na igriščih TK Trbovlje

Spoštovani člani in članice Teniškega kluba Trbovlje!
Zaradi stanja z virusom COVID19, vam v nadaljevanju pošiljamo usmeritve za igranje na igriščih TK Trbovlje, v času do vključno 31.10. 2020 oziroma do spremembe usmeritev.
– Za igranje na teniških igriščih TK Trbovlje bodo na voljo še vsa 4 igrišča.
– Čas igranja je ob primernem vremenu od 9. do 18. ure.
– Lokal bo zaprt.
– Garderobe se ne smejo uporabljati.
– Na podlagi priporočil Teniške zveze Slovenije za rdeče regije tudi velja, da se lahko igrajo le igre posameznikov, ne pa tudi dvojic.
– Vsi prisotni na igriščih naj ves čas vzdržujejo 1,5 m medosebne razdalje. Če se poleg igralcev na igriščih nahajajo še drugi, razen igralcev, ki igrajo, morajo nositi zaščitne maske.
– Za igralce, ki imajo kakršne koli simptome COVID-19, ali so bili v stiku s komerkoli, ki ima simptome COVID-19, so rizični, v karanteni ali v samoizolaciji, je igranje prepovedano.
– Telesni stiki so odsvetovani. Ob koncu tekme se rokovanje lahko opravi z dotikom loparja na razdaljo.
– Priporočamo, da se igralci po zaključku igranja ne zadržujejo na igriščih.
Rezervacija igrišč je seveda še vedno obvezna preko Sportifiq sistema.
Pozivamo igralce, da se priporočil držijo.
Ostanite zdravi.